Görev Yönetimi: Tüm İşler Tek Bir Sistemde!

Görev Yönetimi: Tüm İşler Tek Bir Sistemde!

Günümüz dünyasında birçok insan, her alandaki görev ve sorumluluklarını hem hızlı hem de kolay bir şekilde halledebilmenin yolunu aramaktadır. Dijital dünyada da aynı kural geçerlidir. Personeline verimli bir çalışma ortamı sunmak ve tüm işlerin sorunsuz bir şekilde işlemesini isteyen birçok firma bunu görev yönetimi ile başarabilir.

Bu şekilde tüm süreci yakından takip edebilir ve kontrolü elinizde tutabilirsiniz.  Ayrıca gerekli raporlamaları bu sistem üzerinden yaparak zaman yönetimini de doğru bir şekilde yerine getirebilme gibi avantajları da elde edebilirsiniz.

Görev Yönetimi Nedir?

İş hayatında zaman tasarrufu çok önemli bir yer kaplamaktadır. Görev yönetiminin asıl amacı da personeline tek bir sistem üzerinden birden fazla opsiyon sunarak zamanlarını etkili kullanmalarını sağlamaktır. Dolayısıyla tamamen işlevsel olan bir sistemdir. Faydalarına değinecek olursak; personel kendisine ait olan iş planlarını ve görevleri bu sistem aracılığıyla oluşturabilme imkânına sahiptir.

Aşağıda sizler için görev yönetimi nedir sorusunun cevaplarını ayrıntılı bir şekilde listeledik;

  • Görev yönetimi sayesinde arzu ettiğiniz sayıda proje ve görev oluşturabilmeniz mümkündür.
  • Dilerseniz oluşturduğunuz görevlere personel ataması yapabilirsiniz.
  • Bu sistem üzerinden zaman kısıtlaması yaparak açık, geçmiş, bekleyen ve kapanan görevler hakkında bilgi verebilme imkânınız bulunmaktadır.
  • Ayrıca atamış olduğunuz görevlere adım ekleyebilme ve hangi aşamaya gelindiğini raporlayabilme gibi özelliklerden faydalanabilmenizi sağlayan bir sistemdir.

Tüm bu avantajlara ek olarak görev yönetimi üzerinden göreve yeni çalışan dâhil ederek süreci hızlandıracak hamleler yapabilirsiniz. Sistem üzerinden tamamlamış olduğunuz iş planını, ilgili yöneticiye e-posta aracılığıyla iletebilmeniz mümkündür.

Doğru Görev Yönetimi Programı Nasıl Seçilir?

Şirketinizde böyle bir sisteme ihtiyacınız olduğuna karar vermiş ve araştırmalara başlamış olabilirsiniz. Peki, doğru bir görev yönetimi programı nasıl seçilir? İlk dikkat etmeniz gereken şey kolay bir ara yüzdür. Sistemin kolaylıkla anlaşılabilecek bir ara yüzü olmalıdır.

Aynı zamanda kesintiler ve aksaklıklar yaşanmaması için altyapısı güçlü bir firmayla işbirliği yapmalısınız. Böylece iş planlarında aksamalar yaşanmaz ve süreç her zaman otomatik olarak işlemeye devam eder. Zeops ile görev yönetimi konusunda üst düzey bir programla tanışabilirsiniz.

Kesintisiz hizmet almak ve personelinizle senkronize çalışmak için hemen bizimle iletişime geçin!

Online Raporlama

Online Raporlama ve İzleme Sistemi: Hem Pratik Hem Çok Yönlü!

Günümüzde pek çok şirketin talep ettiği asıl şey işlerinin en pratik ve hızlı şekilde kontrolünü sağlamaktır.  Online raporlama ve izleme sistemi sayesinde birden fazla işi kusursuz şekilde yerine getirebilmek mümkündür. Dilediğiniz düzenlemeleri ve kontrolleri yapmak, bu sistemin sahip olduğu son teknoloji sayesinde artık çok daha hızlı!

Online Raporlama ve İzleme Sistemi Ne İşe Yarar?

Online raporlama ve izleme sistemi ne işe yarar sorusunun birden fazla cevabı bulunmaktadır. Bunun sebebi sistemin birden fazla işleve sahip olmasıdır. Bunlardan ilki çalışanlarınızın saha içinde nerede olduklarını o an görüntüleyebilmenizdir. 

Böylece anında hangi çalışanınızın hangi işi yaptığı bilgisini edinebilirsiniz. Çalışanlarınızın anlık raporları ile birlikte iş takibi yapabilmek çok daha zahmetsiz bir hale gelecektir. Sistemin bir diğer işlevi de, hangi konumda hangi işlerin gerçekleştirildiğini canlı bir şekilde bilmenizi sağlayabilmesidir.

Bu konuda dikkat edilmesi gereken asıl mesele programda kullanılacak olan ara yüzün kolay olmasıdır. Böylece tüm çalışanlarınız programdan hem aktif bir şekilde fayda sağlayabilir hem de sistemden maksimum verimi alabilirler.

Online Raporlama ve İzleme Sistemi Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Online raporlama ve izleme sistemi kullanmanın avantajları nelerdir sorusuna hâkim olmak önemlidir çünkü böylece kullanmakta olduğunuz sistemi iyi tanımış olursunuz. Sistem kullanıcılarına özelleştirme imkânı sunmaktadır. Bu da hem çalışanlarınıza hem de kendinize uygun düzenlemeler yaparak kullanımı iki kat kolaylaştırmanızı sağlamaktadır.

Kısa bir şekilde söylemek gerekirse sistemin avantajlarını aşağıda sizler için listeledik;

  • Hem kolay hem hızlı iş takibi sağlar.
  • Zaman yönetimi yapabilmenizi amaçlar.
  • Çalışanlarla entegre olan bir sistemdir.
  • Kullanım kolaylığına sahiptir.

Tüm bunların yanı sıra, aynı zamanda raporlarda da özelleştirmeler yapabilme imkânınız bulunmaktadır. Böylece farklı kırılımlarda raporlar alabilmeniz mümkün hale gelecektir. Sonsuz seçenek sunulması ve kolay bir kullanım son derece önem taşır.

 Zeops’un son teknolojiye sahip olan güçlü alt yapısı sayesinde siz de kesintisiz bir hizmet alarak sistemin tüm faydalarını hem eksiksiz hem de sorunsuz bir şekilde bize ulaşarak hızlıca elde edebilirsiniz. Tüm bu süreçte yanınızda olmayı ve sizleri memnun etmeyi amaçlıyoruz!