Personel Yönetimi ile Kontrol Sizde Olsun

Personel Yönetimi ile Kontrol Sizde Olsun

İş yerleri, bünyelerinde pek çok çalışan barındırmaktadır. Hele ki büyük firmaların kendi çatıları altında çalıştırdığı sayısız personeli bulunmaktadır. Elbette ki bu personellerin her birinin maaşlarının, vardiyalarının, bordrolarının personel yönetimi takibini yapabilmek oldukça zor ve sıkıntılı olmaktadır.

Bu zorluğun ve sıkıntının yanı sıra eğer düzenli olarak bunların kayıtları tutulmaz ise de ileride başka sıkıntılara da sebebiyet verebilmektedir. Bizler de özellikle büyük firmalar olmak üzere pek çok firma ve işletmelerin rahatlık ile kullanabileceği, istediği her konuda personellerini kontrol edebileceği ve takip edebileceği bir sistem hazırladık.

Hazırlamış olduğumuz bu sistem sayesinde personel yönetimi, hele ki çok sayıda personele sahip olan iş yerleri için çok ama çok kolay bir hal almaktadır. İstediği zaman istediği çalışanının tüm bilgilerine rahatlık ile ulaşabileceği sistemimiz sayesinde çalışanının almış olduğu maaşın ne zaman eksik ya da ne zaman fazla aldığı konusundan vardiya saatlerinden kimlerin ne zaman çalıştığına dair pek çok konuda kontrolü elinde bulundurabilmektedir.

Personel Yönetimi İle İşlerinizi Kolaylaştırın

Personel yönetimi sayesinde personeller ile ilgili özlük dosyalarını elektronik ortamda tutarak dilediğiniz zaman dosyalara ulaşabilme imkânına sahip olabilirsiniz. Zimmet prosedürlerini de eksiksiz ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmeniz için de geliştirdiğimiz bu program ile personel üzerine zimmetlenen eşyaların envanterini de dilediğiniz şekilde oluşturabileceksiniz. Bu oluşturduğunuz zimmet formunu Zeops üzerinden personelinize gönderebilme şansına da sahip olmaktasınız.

Hazırlamış olduğumuz bu sistem ile personel, işe alım, mesai planlama, uzaktan eğitim, izin, bordro, bütçe, masraf yönetimlerini çok rahat ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Ayrıca Online Raporlama ve İzleme Sistemi ( ORIS ), Raporlama ve Analiz gibi konularında aynı rahatlıkta hakimiyet sağlayabilirsiniz.

Personel İle İlgili Kolaylıklar

 • Personel Yönetimi;

Firmanız ve çalışanlarınızın bilgiye kolay ulaşabilmesi, izin ve onay işlemlerinin hızlı bir şekilde alınabilmesi ve ayarlanabilmesi için tasarlanmıştır. Amacımız, kontrolün tamamen sizde olmasını sağlamak ve bu sebeple de talep ve onay mekanizmalarının yönetici ekranlarında belirlenmesiniz sağlanmıştır. Ayrıca yukarıda değindiğimiz zimmet konusunda da büyük rahatlığı sağlayabilmek adına da eklemeler yapılmıştır.

 • İşe Alım Yönetimi;

Firmanızın işe alım konusunda uçtan uca dijitalleşme hedeflenen işe alım yönetimi bölümünde iş kolunun personel talebinden bu talebin kapatılmasına kadarki süreci bu bölüm üzerinden hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

İş başvuru formlarını adaylar Zeops üzerinden doldurabilmekte ve İK profesyonelleri bu formlar üzerinden değerlendirmeler yaparak üzerine notlar alabilmektedir. Pozisyona uygun olarak nitelendirilen adaylar Zeops tarafından iş koluna bildirilmektedir. İşe alım onay süreci gerçekleştirdikten sonra Zeops hemen otomatik olarak personel kartlarını oluşturmaktadır.

Tüm bunların yanında ayrıca da geçmişe dönük personel bilgilerine de anında ulaşabilme kolaylığını sunan Zeops, bu konuda detaylı raporlamayı da sizlere sunmaktadır.

 • Mesai Planlama Yönetimi;

Bu sistem ile personellerinize belirlediğiniz saat aralıklarında atama yapabilir ve tek bir tuş ile tüm personel PDF olarak çalışma planlarını gönderebilirsiniz. Ayrıca personeliniz de kendi hesabı üzerinden mesai saatlerine ulaşabilme kolaylığına da sahip olmaktadır.

 • Online Raporlama ve İzleme Sistemi (ORIS);

Sahada çalışanlarınızın ziyaretlerini anlık olarak konum bilgileri ile birlikte raporlayabilmelerini sağlamayı amaçladık. Her sektörden tüm saha çalışanlarının kullanabileceği bu yöntem ile harita üzerinden çalışanlarınızın anlık durumu yani toplantıda ya da toplantıdan çıktı gibi raporlama ile görüntüleyebilirsiniz.

 • Uzaktan Eğitim Yönetimi;

Dilediğiniz içerikte ve sayıda eğitim oluşturabilir, eğitim bittiğinde de katılımcılara zorunlu anket ya da test gibi değerlendirme seçeneklerini sunabilirsiniz. Ayrıca katılımcıların bu eğitim ile ilgili yorum yapabilme gibi özelliği de bulunan sistemde katılımcı istatistikleri ve detaylı raporlama gibi özelliklerle şirketlere detaylı analiz imkanını da sunmaktadır.

 • İzin Yönetimi;

Bu yönetimde özel onay akışları ve izin kurallarının yanında bir de izinlerin raporlanması ve izin forumları özellikleri bulunmaktadır. Bu sayede personelleriniz ile ilgili izin konusunda her şeye bu yönetim sayesinde kolaylık ile ulaşabilir ve personelin izni konusunda bilgilendirmeyi tüm departman görebilmektedir.

 • Bordro Yönetimi;

SGK ve vergi ödemelerini ayrı bir şekilde raporlayarak personellerin aylık maliyetleri ile ilgili tüm bilgilere detaylı raporlara ulaşabilirsiniz.

 • Bütçe Yönetimi;

Bordroya çevrilen puantajlardan sonra otomatik olarak da personel bütçesini oluşturabilme hizmetini sunmaktayız. Bütçeyi onaya gönderebilir ve gelen onay sonrasında da faturalandırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 • Masraf Yönetimi;

Personelin masraf girişlerini online olarak yapabilirsiniz. Burada dilediğiniz kadar fiş, fatura ve daha çok belge ekleyebilirsiniz.

 • Raporlama ve Analiz;

Personel, ziyaretler, gelir ve giderler, bütçe ve kurum hafızalarını oluşturarak bunlara ekleyebileceğiniz pek çok işlemi kolay bir şekilde raporlayabilirsiniz.

Bu özelliklere sahip personel yönetimi programımız ile siz değerli müşterilerimize iş hayatını ve kontrolünü çok daha rahat hale getirebilmek için faaliyet göstermekteyiz.

Tek Ekrandan İK Yazılımı ve Yönetimi

Personel yönetimi, işletmelerin en önemli konularından biridir. İşletmeler için hayati önemdeki çalışanların yönetimi konusunda her türlü işlemin yürütüldüğü İnsan Kaynakları biriminin kritik bir unsurudur. Bu kapsamda şirketlerin işlerini kolaylaştıran ve verim artırıcı bir sistem olan Zeops personel sistemi, İK Yazılımı kapsamında verimli ve etkili bir sistem sunmaktadır. Bu sayede personel yönetimi ve çeşitli diğer işlemler tek ekrandan kolaylıkla yönetilebilmektedir.

Personel yönetimi işe alım işlemleri ile başlayan ve ilerleyen bir süreçtir. Bu işlemlerin kolay ve hızlı bir şekilde halledilebilmesi verimlilik anlamında son derece değerlidir. Zeops personel sistemi bu noktada şirketlere personel talebinden bu talebin gerçekleştirilmesine kadar olan sürede dijital hizmetler sunmaktadır. Personel talebinin olduğu birim ile ilgili eksikliğin kapatılması için oluşacak iş başvuruları Zeops aracılığıyla yapılabilir ve İK bölümü tarafından bu başvurular kolayca analiz edilerek en uygun adaylar seçilebilir. Uygun adayların başvurularına verilen olumlu cevaplar yine Zeops üzerinden adaylara bildirilebilir. Gerekli onayların sonrasında personel kartı otomatik bir şekilde Zeops ile oluşturulur.

Zeops üzerinden, tek elden kolaylıkla sürdürülen bu süreç sayesinde iş başvurularının kategorize edilmesi, sınıflandırılması ve analiz edilmesi gibi işlemler kolaylıkla sağlanır. Açık pozisyonlarla ilgili alımların kimin tarafında gerçekleştirildiği görüntülenebilir ve bu konu ile ilgili her konu hakkında raporlama yapılabilir.

Personel Yönetimin En Kolay ve Hızlı Yolu

Zeops personel sistemi sayesinde şirket ve çalışan bilgilerine kolayca ve hızlı bir şekilde ulaşmak mümkündür. Bu bilgiler istenildiği detaylandırılabilir, kategorize edilebilir ve sınıflandırılabilir. Tüm bu işlemler tek ekrandan, hızlıca gerçekleştirilebilir. Çalışanlar ile ilgili olarak:

 • İşe giriş tarihi, şekli, işe alınımını onaylayan çalışan bilgileri,
 • Mülakat notları, sınav sonuçları,
 • Referansları,
 • Evlilik durumu, çocuk sahibi olup olmadığı,
 • İşe alındığı birim,
 • Yasal izin hakları, kullanılan ve kullanılacak izin süreleri,
 • Maaş bilgileri, varsa şirket tarafından sağlanan haklar ve benzeri bilgiler detaylı bir şekilde görülebilir.

Personel bilgileri ile ilgili tek tek bilgilere ulaşılabildiği gibi birimlerin genel durumu da görülebilir. Bu sayede personel ihtiyacının olup olmadığı gibi konularda doğru sonuçlar çıkarılabilir. Zeops’un sunduğu İK yazılımı ile bu ve benzeri çalışmalar ve analizler en detaylı şekilde yapılabilir.

Zeops online personel sistemi, şirketin kontrolünün sağlanması noktasında son derece güvenilir, hızlı ve etkili bir tasarıma sahiptir. Programın ara yüzü ve onay mekanizmaları işlemlerin en kısa sürelerde ve en kolay İK yazılımı ile halledilmesi için hazırlanmıştır. Zeops ile çalışanların bordroları da görüntülenebilmektedir. Bu işlem için istenirse Zeops Bordrolama sistemi kullanılabilir ya da mevcut bordrolama programı Zeops’a entegre edilebilir. Bu kapsamda tüm kayıtlar Zeops’a yüklenerek görüntülenebilmektedir.

Mesailerin planlanması ve takip edilmesi noktasında da Zeops etkili çözümler ve kolaylıklar sunmaktadır. Mesai verileri en iyi şekilde tutularak fazla mesailer ve hakkedişler doğru şekilde hesaplanabilir. Bu kapsamda ilgili raporlamalar ve analizler yapılabilir. Ayrıca çalışanların giriş ve çıkışları ve görevleri çerçevesinde yaptıkları işlemler online olarak izlenebilir ve anında raporlama yapılabilir.

Zeops uzaktan eğitim konusunda da sunduğu modülle şirketlerin sorunlarına hızlı ve akıllı çözümler sunmaktadır. Çalışanların alması gereken eğitimlerin ve içeriklerin en hızlı şekilde gerçekleşmesi adına Zeops uzaktan eğitim modülü kullanılabilmektedir.

Verimli, Hızlı ve Kolay İK Yazılımı

Zeops İK Yazılımı ve sağladığı diğer yönetim araçları ile personel yönetimi ve İK çözümleri konusunda oldukça işlevsel bir çalışma ortamı sunmaktadır. Şirket kontrolünün tek ekrandan sağlanması ve alınması gereken kararların en doğru, en hızlı şekilde alınması için oldukça verimli bir sistemi sizlerle buluşturmaktadır.